Recensies

De eerste recensies van Mama word ik later ook een vliegtuig? zijn binnen!

De eerste reacties zijn van vrienden en familie. Die kunnen natuurlijk niet negatief zijn (nouja, dat kan natuurlijk wel maar ik denk dat niemand dat aandurft). Dat maakt dat het onvermijdelijke ‘hoe vind je het’- gesprek een beetje omgemakkelijk blijft.

Soms kop ik hem zelf in ‘Er staan nog best tikfoutjes in hoor’, alsof ze van de bladzijden afspringen. Het zullen er ongetwijfeld wat zijn, net als werkwoordsvergissingen, tijdsvergissingen, en al die andere dingen die je niet meer ziet als je het verhaal voor de 100e keer leest. Of, dénkt dat je het leest, maar eigenlijk glijden je ogen slechts langs de zinnen en komt het verhaal zo vanuit je hoofd, waardoor je niet meer leest wat er staat. Maar zo erg als ik het voorstel is het ook weer niet.

Enfin, een greep uit de reacties.

Recensies – lezersrecensies – Lezersquote

“Jij bent een schrijver.”

‘De eenzaamheid van de hoofdpersoon raakt me. Ik hoop dat je met dit boek ook anderen kan raken.’

‘Donders, wat een verhaal.’

http://www.veroniquesboekenhoekje.nl/recensie-mama-word-ik-later-ook-een-vliegtuig-rinske-eva-jansen/

Lezersrecensie: https://www.berneboek.com/9789463863483/rinske-eva-jansen/mama-word-ik-later-ook-een-vliegtuig/

Lezersquote:

“Mooi hoe je gevoelens schetst. Vooral het deel waarin je haar gemis van haar moeder beschrijft zonder dat ze daar haar vinger op kon leggen. Een soort ondergrondse gevoel waar je als kind niets van begrijpt en maar er wel regelmatig is.”

 

Heb je het ook gelezen en wil je er iets over zeggen? Ik hoor je graag.

Laat het me weten!